Drgania dolnej powieki pomimo stosowania magnezu

Witam. Od dobrego miesiąca dokuczaja mi drgania lewej dolnej powieki. Nie mam pojęcia dlaczego. Codziennie zażywam magnez oraz potas, staram się nie pić więcej niż 2 kawy dziennie, 5 razy w tygodniu ćwiczę na siłowni. Nie mam pomysłu co może być powodem.

Witam. Jeśli intensywnie ćwiczy Pan na siłowni suplementacja popularnymi preparatami moze nie być wystarczajaca. Sugeruje używanie preparatów przeznaczonych dla sportowcow.