EKG - co oznacza: powiększony La, dwufazowy załamek T w III?

Witam. Kobieta, 27 lat, 170 cm wzrostu, 50 kg. Ciśnienie w normie (zwykle 100/60, 110/70). Właśnie odebrałam wyniki EKG wraz z opisem. Nie wiem, co może dla mnie oznaczać: -Powiększenie La -Dwufazowy załamek T w III? Czy mam zgłosić się z wynikami do kardiologa, czy też nie ma się czym martwić i mogę sobie odpuścić konsultację?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl