Fibromialgia u 32-letniej osoby

Witam. Mam 32 i choruje na fibromialgie,chciałabym się dowiedzieć więcej o tej chorobie.Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję!

Witam. Fibromialgia to zespół bólowy mięśni o nie do końca wyjaśnionej etiologii objawiający się bolesnością w pewnych charakterystycznych punktach. W leczeniu oprócz farmakoterapii dobre wyniki dają ćwiczenia relaksujące i ogólnousprawniające.