Fibrynogen poniżej normy u 16-miesięcznej dziewczynki

Witam, Jestem rodziną zastępczą dla 16 miesięcznej dziewczynki. Nie mam informacji o chorobach występujących w rodzinie biologicznej dziewczynki. Mała ma cały czas krwinkomocz. Zrobiłam jej badanie krwi i fibrynogen ma w wysokości - 165,10 mg/dl . Wiem, ze jest on poniżej normy. Czy sprawa jest bardzo pilna czy mogę z tym poczekać do kolejnej wizyty u nefrologa w styczniu 2014 ? A może powinnam udać się do innego lekarza (hematologa?) Dziękuję, pozdrawiam katarzyna

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli występuje krwinkomocz i obniżony poziom fibrynogenu to należy to wyjaśnić. Proszę zgłosić się do pediatry.

Pozdrawiam.