Fioletowa plamka na skórze szyi

Witam. Wczoraj wieczorem zauważyłem na swojej szyi plamkę o delikatnie fioletowo-różowym zabarwieniu... Dodam, że dzień wcześniej się goliłem również wieczorem. Plamki przed goleniem nie miałem, pojawiła się dopiero wczoraj pewnie koło południa czyli dzień po goleniu... Martwię się jednak o tą plamkę, bo gdyby to było podrażnienie, to powinno to boleć albo piec, a ta plamka jest bezbolesna... Dodam, że obok plamki wyczuwam jakby delikatną gulkę, która jednak też nie boli przy dotykaniu...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opis jest niewystarczający aby postawić jednoznaczne rozpoznanie. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.