Gdzie udać się z 7-letnim synem, który ma wklęsłą klatkę piersiową?

witam, mam syna 7lat, ma wklęsłął klatke piersiową ma problemy z oddychaniem jak pobiega, takie krótkie oddechy i szybko sie męczy, co mam począć byłem na różnych prześwietleniach i poradach,, gdzie mam sie udać i kogo doradzić co mam robić?dziękuje za odpowiedz,,

Milena Lubowicz

Nie pisze Pan jakie dokładnie badania były już wykonane oraz u jakich specjalistów już dziecko konsultowane było. Skoro występują u chłopca objawy, myślę, że można rozważyć leczenie operacyjne i konsultację torakochirurgiczną.
Pozdrawiam