Górka na żuchwie na wysokości usuniętego zęba

Witam .Mam 23 lata. Tydzień temu usunięto mi górną lewą ósemkę. Przy zabiegu mówilem lekarzowi o górce na żuchwie na wysokosci tego zęba która powieksza sie przy schylaniu a gdy wstane to zmniejsza ale ciagle jest jakby cos tam było. Dodam ze jest twarda i nie boli ale potrafie ja rozmasowac ze zniknie ale za chwile wraca. Lekarz mowił ze to napewno od zęba.Tyle ze ta górka ciagle jest i zastanawiam sie czy wybracsie ponownie do dentysty. Dodam ze daje mi to pewien ucisk ktory czuc po ubu stronach.

Tak, powinien Pan wybrać się do stomatologa. Konieczna diagnostyka RTG. Na jej podstawie będzie można powiedzieć czym jest opisywana przez Pana "górka" i wdrożyć właściwe postępowanie.

Lek. dent. Agata Duda

proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk