Insulinooporność a napady gorąca

Witam.Mam 21 lat i problem z cukrem. Na wakacjach wyszło, że mam insulinoodporność i nietolerancje glukozy. Od tego czasu biorę 2x dziennie tabletki(Glucophage 750mg) Mój problem jest taki, że często jest mi gorąco i 2razy miałam "ataki" w tym dzisiaj tzn. jechałam busem stojąc przez całą drogę i zrobiło mi się gorąco.. lały się ze mnie krople potu. (kiedyś miałam podobnie z tym, że nie widziałam przez kilka min)Byłam po obiedzie. W domu zmierzyłam cukier i miałam 61. Czym jest to spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.