Czy to może być insulinooporność?

Witam, proszę o informację czy to może być insulinoodporność? Glokoza na czczo: 97,9 mg/dl; 5,43mmol/l Glukoza po 1h: 146,1 mg/dl; 8,11mmol/l Glukoza po 2h:87,6mg/dl; 4,86mmol/l Insulina na czczo: 17,92mU/l Insulina po 1h: 101mU/l Insulina po 2h: 38,75mU/l Z góry dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm dotyczących poziomu insuliny na czczo nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.