Interpretacja wyniku badania po obciążeniu glukozą i insuliny na czczo

Witam, Proszę o interpretację wyników krzywej po glukozie (75 g) z insulina: glukoza na czczo 91 mg/dl, po godzinie ( po obciążeniu 75 g glukozy) 127 mg/dl, po 2 godz. 93 mg/dl. Insulina na czczo 6,7 ulU/ml, po godzinie po obciążeniu 75 g glukozy 87 ulU/ml, po 2 godzinach 53.5 ulU/ml. Dziekuje bardzo Magda

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm dla insuliny nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.