Jak należy dalej leczyć ten ząb?

Witam. 4 miesiące temu byłam u stomatologa prywatnie i miałam robiony ubytek erozyjny. Na dzień dzisiejszy odczuwam znowu ból. Czy możliwe, że po takim czasie znowu odnowiłby się ubytek na tym samym zębie? Czy mogę udać się do dentysty w ramach NFZ , żeby jeszcze raz zrobić zęba?
KOBIETA, 30 LAT 5 miesięcy temu

Oczywiście można udać się na wizytę w ramach NFZ chociażby na badanie co może być przyczyną bólu. Najlepiej jednakże udać się na wizytę do lekarza, który leczył ww ząb gdyż będzie bardziej orientował się w sytuacji, która była przyczyną leczenia