Jak pozbyć się cieni pod oczami u 34-latki?

Witam serdecznie, od jakiegos czasu męczą mnie cienie pod oczami, są widoczne przy dolinie lez, mam cgyba zanik tkanki w tym miejscu, bo mma taka małą bruzde. Czy mozna donowym sposobem sie tego pozbyc, lub czy w gabinecie jesr taki zabieg aby zniwelowac cienie, ewentualnie co mozna by bylo jeszcze zrobić z tym, mam 34 lata. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać podstawową diagnostykę. proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, raczej jeżeli już to zabiegi medycyny estetycznej