Jak pozbyć się czarnych kropek po depilacji laserowej w okolicach intymnych?

Dzień dobry jak pozbyć się czarnych kropek po depilacji laserowej w okolicach intymnych domowym sposobem. ( to napewno reszta spalonego włosa który nie jest w stanie przebić się przez skórę posiadam takich około 20. Domowym laserem strzelam w jedno miejsce kilka razy poczułem kłucie i wyszło mam to około 5 lat. Depuluje to miejsce próbowałem to wyciskać rozdrapywac czasami dochodziło do małego podrażnienia po kilku dniach wraca do normy nie mniej jednak nie mam pomysłu jak usunąć czarne kropki po depilacji laserem. Pod kropką jest wyrośnięty mały wlosek w skórę. Miejsce jest takie że niestety muszę dumnie pokazać swoje przyrodzenie u Pani dermatolog więc może uda mi się to zrobić w domowym zaciszu samemu.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. www.lenartowiczclinic.pl