Jak radzić sobie z agresją u męża?

Witam mój mąż to tyran zrobił się agresywny po ślubie denerwuje się o byle co wpada w szał nazywa mnie kurwą szmatą itp rzuca we mnie różnymi przedmiotami dwa razy rzucił talerzem raz miałam pokaleczone nogi za drugim razem rozcięty palec jest agresywny również wobec innych nie można się z nim nie zgadzać trzeba mu przytakiwać i podporządkować się nie ważne czy jesteśmy w domu czy w publicznym miejscu awantury i wyzwiska są wszędzie nie dba o siebie chodzi brudny i mówi że mu to nie przeszkadza gdy zwrócę mu uwagę od razu jest awantura boje się czasem do niego odezwać gdy jest w domu jestem cały czas w stresie gdy go nie ma czuje ulge mamy 3 letnie dziecko które na to patrzy ja na początku nie dałam rady odejść bo mimo wszystko kochałam go jednak z biegiem czasu nie czuje już nic prócz nienawiści i obrzydzenia gdy mnie dotyka mam ochotę płakać nie ufam mu bo zaczepia inne kobiety jest typem takiego amanta wciąż mówi że jestem beznadziejna i bez niego jestem nikim chce odejść jestem pewna że nie chcę z nim byc mam dość nie kocham go ale dziecko jest do niego przywiązane i mam takie myśli że jeśli odejdę to będę egoistka bo skrzywdzę dziecko raz próbowałam odejść ale mąż powiedziałal że nie odda mi dziecka a ja nie chcę się z nim szarpać wzywać policji bo nie chce by dziecko musiało to przeżywać więc jestem bezradna bo chce odejść ale on mi nie pozwoli ograniczać praw rodzicielskich nie chcę ponieważ dziecko przywiązane jest do ojca nie wiem co robić proszę o pomoc

Dzień dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zaprezentowaną przez Panią historię Państwa relacji postrzegam jako wielowątkową.
Jest to relacja, w której dominuje przemoc psychiczna/fizyczna.

Tak nie może być!
Proszę nie czekać, pilnie skontaktować się z bezpłatnym/całodobowym Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej np. w Krakowie, nr 12/421 92 82 gdzie uzyska Pani wskazówki oraz niezbędne dla Pani i dziecka wsparcie/pomoc specjalistyczną (po wstępnym rozpoznaniu Państwa sprawy).

Może Pani również skontaktować się z bezpłatnym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00. - jest to oferta dla osób potrzebujących wskazówek oraz profesjonalnej/skutecznej pomocy.
Można dzwonić z każdego miejsca w Polsce oraz z każdego numeru (stacjonarnego/komórkowego).

Zachęcam Panią do działania, jestem przekonana, że jest w Pani wystarczająco dużo siły wewnętrznej, by nie pozwalać na takie traktowanie, by podjąć wysiłek wyzwania.

Z życzeniami dla Pani, pomyślności i skuteczności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605,