Jak uratować nasz związek?

Witam mąż złapał strasznego doła i chciał popełnić samobójstwo .Boję o niego.Chciał zostawić mnie i dzieci.Miał dość życia, pracy.Powiedział również że od dwunastu lat mnie nie kocha. Jest do mnie uprzedzony , działam na niego jak płachta na byka.Wszystko co powiem, zrobię wywołuje w nim złe emocje. On nie wie czemu tak się dzieje i nie wie co ma zrobić żeby znowu się we mnie zakochać, żeby traktować z szacunkiem. Ja go kocham i okazuje mu tą miłość, a może za mało się staram .Potrzebujemy pomocy aczkolwiek już sam stwierdził że jest psychiczny i jeśli psycholog mu powie że nie dojrzał do małżeństwa i rodziny to nas zostawi.

Dzień Dobry pani,

Dziękuje Pani za podzielenie się swoją trudną/mocno
doświadczającą sytuacją emocjonalną, rodzinną.

Tak nie musi być!
Dla Pani Małżonka pomoc specjalistyczna jest niezbędna, choć Małżonek nie dopuszcza do Siebie takiej ewentualności.

Z Pani relacji symptomatycznej przyczyny trudności w relacji małżeńskiej dopatrywałabym się w długotrwałym stanie depresyjnym u Męża.

Proszę nie czekać, wskazana jest pilna/bezpośrednia konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, po to by Mąż przepracował to, co dla Niego tak trudne.

Zachęcam również Panią by sięgnąć dla samej Siebie po wsparcie psychologiczne.
Może Pani już dzisiaj! skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym telefonem Zaufania, nr 116 123 aktywnym codziennie w godzinach 14.00-22.00 .
Można dzwonić z każdego miejsca w Polsce, i z każdego numeru (komórkowego/stacjonarnego).

Jest to oferta skierowana do Osób dorosłych, potrzebujących profesjonalnego wsparcia ( po wcześniejszym rozpoznaniu sytuacji).

Z życzeniami dla Państwa zwyczajnej pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605