Selsun blue - jak stosować szampon?

Dzień dobry, mam wątpliwości związane z Selsun Blue. Jak stosować szampon Selsun Blue? Od pewnego czasu męczę się z silnym łupieżem suchym i nie mogę go wyleczyć żadnymi szamponami, byłam też u dermatologa i nic. Teraz chcę dać szansę Selsun Blue. Może brak działania szamponów wynika to z powodu,że źle stosuję te szampony. Szamponem Selsun Blue umyłam głowę 2 razy w odstępie 3 dniowym i nie widzę poprawy. W takim przypadku odrazu się załamuję,rezygnuję i chętnie zmieniłabym Selsun Blue na inny kosmetyk. Może powinnam tym szamponem Selsun Blue myć głowę kilka dni pod rząd? A może robić dalej tak jak robię,tylko przez dłuższy okres czasu? Proszę o poradę, czy mogę jeszcze liczyć że Selsun Blue mi pomoże i zmniejszy występujący u mnie łupież suchy? Po jakim czasie mogę spodziewać się rezultatów?

'Lupiez' to zwykle problem przewlekly. Warto nie zniechecac sie. Zmiany z pewnoscia nie ustapia po dwukrotnym zastosowaniu szamponu. Rekomenduje sie, aby przez pierwsze dwa - trzy tygodnie, stosowac go dwa - trzy razy w tygodniu. Potem nalezy kontynuowac jako tzw. terapia podtrzymujaca - tj. raz w tygodniu.