Pielęgnacja włosów różnymi szamponami

Chciałbym się zapytać czy to jest prawda że od stosowanie szamponu do włosów tego samego firmy może uzależnić gdy się zmieni go na inny bo teraz stosuję szampon "złoty imbir" naturalny a nie te z apteki chemiczne.Zamieszczam link o tym szamponie bo jest mało znany http://www.tiande.pl/wlosy/szampony/szampon-przeciwlupiezowy-tiande. Bo mam problem z łupieżem i przetłuszczającymi się włosami bo jak jak go stosuję to taki swędzi bo 2 dniu zawiera imbir,który będzie powodował mrowieniem.

Uważa sie że stosowanie przewlekle tego samego szamponu po pewnym czasie przestaje być skuteczne. Dlatego należy co 1-2 op , zmienić na inny , o podobnych własciwosciach. Oczywiście, potem może Pan wracać do takiego szamponu, który najbardziej Panu był pomocny, Pozdrawiam. AS