Jak zdiagnozować chorobę nowotworową?

Jakie badania wykonac w celu sprawdzenia czy w naszym organizmie nie ma zadnych powazniejszych chorob typu rak ? I co moze byc powodem ze nie moge od czasu do czasu orzelykac sliny dzieje sie tak orzed miesiaczka i w czasie nocnwgo zmeczeczenia :( mieszkam w uk ale na koniec lipca bede w Pl i chcialam bym sie za wszelka cene dowiedziec czy nic mi nie dolega typu rak itd

Witam
Jeśli ma Pani obawy o to, czy nie ma Pani raka, proszę pójść do onkologa. Po zbadaniu - jeśli będzie taka konieczność zaleci np. USG, badanie tarczycy itd.
Być może to stres, ale warto wszystko skonsultować ze specjalistą onkologiem.
Gdyby była Pani zainteresowana konsultacją z psychoterapeutą zapraszam do gabinetu we Wrocławiu lub on-line/skype.

Pozdrawiam
Łucja Fitchman