Jak zmniejszyć ranę ciętą na czole?

Witam. Posiadam bliznęna czole po ranie cietej. Jest ona dlugosci ok 5cm. Oczywiście była szyta, ale niestety ślad po niej nie daje mi normalnie funkcjonować wśrod ludzi. Chciałem zapytać , czy jest możliwosc chociaz zmiejszenia jej wizualnie? Jestem zdesperowany w tym temacie...

Witam,
tak jest taka możliwość, można np. wykonać zabieg laserem frakcyjnym CO2.
Proszę o przesłanie foto wyżej wymienionej blizny a będę mógł więcej powiedzieć w temacie proponowanego przeze mnie leczenia.Podaję link do mojej strony na FB w celu dalszej korespondencji: https://web.facebook.com/drMariuszKaczorowski/
pozdrawiam serdecznie dr Mariusz Kaczorowski