Jak zniwelować problem worków pod oczami?

Witam. Od 5 lat borykam się z problemem worków pod oczami. Ich tworzenie się bylo stopniowe, najpierw małe jasne, teraz dużo widoczniejsze i sine. Do tego przybylo troche poszerzonych naczynek na białkach oczu. Worki są najbardziej widoczne podczas pochylania głowy do przodu, wręcz "zwisają", a dolna powieka wydaje się byc bardzo wklęsła. Są owszem dni że, worki są jakby jaśniejsze. Rok temu robiłem ogolne badania- wyszly ok. Mam 27lat, 1.84 wzrostu, waga 77kg. Twarz podłużna,cera mieszana.

Witam. Jeżeli są worki od rana to zbadać nerki. Jak nic nie wyjdzie to rozważyć robaczycę. Czy ma Pan psa.kota? Jeżeli nie to można zoperowac dolne powieki we Wrocławiu po 30 tce. Pozdrawiam serdecznie