Jaka może być przyczyna wypadnięcia drenów?

Dziecku po 2,miesiąca wypadły dreny. Dlaczego tak się stało. Czy były złe założone. Jaka może być przyczyną? Tympanometria wyszla źle.plaska linia.nie wiem co o tym myśleć. Zalecenia to inhalacja smsa.której córka bardzo nie lubi i nie chce robić. Co teraz??? Prosze o opinię i pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza laryngologa dziecięcego aby ustalić dalsze postępowanie