Jakie jest postępowanie po odcięciu paliczka pod paznokciem?

Mieliśmy nie przyjemne zdarzenie z 2 letnim dzieckiem, z przeswietleniem zamiast skierować nas Do Trzebnicy wylądowalismy w chirurgii dziecięcej mniej znanego szpitala. Pytanie urzadzenienodcielo paliczek pod paznokciem udało się. Lekarzowi zaszyc paliczek środkowy. Na 3 dni założyli mu jakąś siatkę i powiedzieli że do tego nie zaglądamy. Pytanie szy to prawidłowe, i. Czy jak się. To nie. Ukrwi czy nie będzie za późno na próbę leczenia w bardziej specjalistycznej klinice. To 2 latek, kie wiem jak on będzie funkcjonował z tym. Szukam jakiegoś kontaktu ze specjalistycznego szpitala zajmujący się trudnymi przypadkami.

Niestety z poziomu portalu nie pomogę, niezbędna jest konsultacja bezpośrednia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.