Jak leczyć wrastający paznokieć w ranę po ucięciu palca?

Odciąłem sobie opuszek wraz z fragmentem paznokcia , goi się ale paznokieć wrasta mi w rane i nie mogę zginać palcem . Co robić?

Szanowny Panie,
opisanym przez Pana problemem może zająć się jedynie chirurg plastyczny, być może będzie konieczna rekonstrukcja łoża paznokcia.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej