Jakie powinno być leczenie uzupełniające luki w uzębieniu?

Dzień dobry, Czy przy ubytku dwóch zębów: górna 5,6 można w pierwszej kolejności wstawić 1 implant na 5, a kolejny po kilku miesiącach, czy obowiązkowo należy wstawić dwa ? Czy w tym przypadku most dwóch zebow na 1 implancie wchodzi w rachubę, biorąc pod uwagę, że działają tam większe siły niż z przodu. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 37 LAT 8 miesięcy temu

Zalecane jet wstawienie 2 implantów równocześnie. Trzeba ocenić stan kości i dziąsła i wtedy podjąć decyzję. Most na 1 implancie nie jest dobrym rozwiązaniem, może do doprowadzić do utraty całej pracy protetycznej.