Jakie są konsekwencje dostania się rozjaśniacza do oka?

Witam, fryzjer zachlapał mi oko rozjaśniaczem do włosów oko, byłam u okulisty, czy może mi się coś stać, czy jest to silnie zrace od razu przeplukalam woda Ale do wizyty czekałam kilka godzin bardzo proszę o odpowiedź

Witam.płukanie wodą jest bardzo dobre. Jeżeli widzi Pani za mgłą poprawi się za parę dni. Jeżeli widzi Pani dobrze wystarczy leki np Bepanthen co 3 godz do oka i Corneregel na noc.jeżeli jest wydzielina sluzowa lub ropa to konieczny jest antybiotyk przez 5 do 7 dni np Tobrex. Pozdrawiam serdecznie