Kiedy należy zdjąć szwy o operacji biodra?

Trzy tygodnie temu miałam wykonany zabieg na biodrze, obecnie mam ranę o długości około 17 cm zszytą staplerem, kiedy szwy powinny być ściągnięte, lekarz nic nie mówił odnośnie szwów

Lek. Paweł Szadkowski

Zazwyczaj na zdjęcie szwów przychodzi się po ok. 10-14 dniach, ale powiem Pani ze stuprocentową pewnością, jak to ma wyglądać u Pani. Najlepiej proszę umówić się na wizytę w Poradni właśnie za 14 dni.