Kołatanie serca i skurcze nadkomorowe a leki na nadciśnienie

Często odczuwam kołatania serca. Wcześniej miałam stwierdzone pojedyncze skurcze nadkomorowe. Przyjmuję polpril 5mg. Czy kołatania takie są groźne, tętno moje to 60-70/min., a może trzeba zmienić lek od nadciśnienia. Pozdrawiam. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Marta Mielniczuk

Witam, jeśli odczuwa Pani kołatanie serca, należy przede wszystkim wyjaśnić ich przyczynę. Znając wyniki badań można zastanowić się nad modyfikacją leczenia. Sugeruję wizytę u kardiologa. Pozdrawiam serdecznie.