Korekta przegrody nosa a możliwe następstwa

witam jestem 8 dni po operacji nosa. nos zostal skrocony i zdjety garbek. oraz korekta lewej przegrod, w tej chwili mam tyle strupów w nosie ze nie moge oddychac, co mam robic. prosze o pomoc

Po pierwsze powinna Pani pozostawać pod opieką lekarza, który Panią operował, mieć z nim stały kontakt. Trudności w oddychaniu są normalne po plastyce nosa. Jeżeli jednak odczuwa Pani niepokój, proszę udać się do swojego lekarza, oceni, czy wszystko w porządku.

Proszę udać się na kontrolę do lekarza przeprowadzającego zabieg. On zna Pani historię medyczną oraz przebieg całego leczenia. Wdroży właściwe postępowanie.