Czy można poprawić kształt nosa bez operacji?

Chciała bym się dowiedzieć czy jest możliwa poprawa nosa bez operacji? Chodzi mi o to, że mój nos jest zgrabny jednak koniuszek delikatnie opada w dół przez co wydaje się optycznie długi. Próbowałam już toksyny botulinowej jednak koniuszek jest nieruchomy i nic to nie dało. Gdy na nosie podciągam skórę w górę skóra na czubku również idzie ku górze i w ten sposób nos staje się optycznie krótszy. Czy taki zabieg aby podciągnąć delikatnie skórę na nosie jest możliwy ?

Dzień dobry tak są takie możliwości korekty kształtu nosa bezoperacyjne. Najlepiej zapisać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i na konsultacji omówić z lekarzem efekt jaki chce Pani po zabiegu osiągnąć.