Jak optycznie zmniejszyć nos?

Czy duży nos można optycznie zmniejszyć kwasem hialuronowym np poprzez wypełnienie policzków?

To bardziej złożony problem, czasami przez dodanie kwasu hialuronowego można optycznie zmniejszyć nos. Jednak niezbędna jest konsultacja.

Witam
Czasem możemy zmniejszyć optycznie nos korygując kości jarzmowe, brodę lub usta. W wielu przypadkach sprawdza się również niechirurgiczna korekta nosa kwasem hialuronowym, która często daje optyczne zmniejszenie nosa. Wszystko oczywiście zależy od kształtu nosa i twarzy.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska