Niechirurgiczna metoda wypełnienia zagłębienia na nosie

Witam, pytałam ostatnio o nieoperacyjne wypełnienie zaglębień nosa (małe, wzdłiż, na dole nosa). Dowiedziałam sie, że możliwe jest trwałe wypełnienie takiego zagłębienia. Jak wygląda taki zabieg i czy to metoda niechirurgiczna?

Witam
Nieoperacyjnie zagłębienie na nosie najprościej wypełnić kwasem hialuronowym. Trwa to kilka lat i jest to kilka ukłuć. Efekt będzie utrzymywał się od 1 -2 lat. Alternatywa jest Radiesse 1,5 - 3 lata, ewentualnie własny tłuszcz - do 5 lat.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska