Ile czasu trwa etap leczenia kanałowego, w którym jest założone lekarstwo?

Ile czasu trwa etap leczenienia kanałowego, w którym jest założone lekarstwo? Chodzi mi o minimalną ilość dni, w których mam lekarstwo w zębie i założony opatrunek. Czy moge to nosić 6 dni, czy w ogóle nie wchodzi to w grę?

Do każdego przypadku należy podejść indywidualnie.Lekarz z całą pewnością przed rozpoczęciem leczenia wszystko dokładnie wyjaśni i odpowie na wszystkie pytania.