Mimowolne ruchy rąk w sytuacjach stresowych

Mam 22 lata , od ok 3 lat mam problemy z mimowolnymi odruchami rąk oraz czasem całego ciała . Głównie występuje to podczas stresu ,ale zdarza się i podczas normalnej rozmowy . Czy mam się czym martwić ? Co to może być ? Jest to dla mnie bardzo krępujące , ludzie w tych sytuacjach postrzegają mnie jak "kosmitkę" i często padają pytania co ci jest ? Udaje , że nie wiem o co chodzi chodź doskonale zdaję sobie z tego sprawę co się dzieje .. Proszę o pomoc .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do neurologa., który po badaniach będzie mógł postawić odpowiednią diagnozę
Pozdrawiam