Możliwość leczenia zakażenia Helicobacter pyroli

mam helicobacter pylori miesiac temu poddalam sie kuracji antybiotykowej i lekarz zapisal mi na okres 10 dni duomox, emNERA 40 MG I Metronidazol 250mg, bole po lewej stronie sie zmiejszyły na okolo 2 tygodni ale ponownie powrocily bole brzucha zgaga, odbijanie i utrata łaknienia. jakie sa dalsze kroki leczenia bakteri

Lek. Tomasz Budlewski

Aby wdrożyć następne leczenie należy potwierdzić brak skuteczności poprzedniej terapii, np na podstawie testu oddechowego. Ewentualnym kolejnym etapem jest modyfikacja antybiotyków. Proszę zgłosić się do gastroenterologa.