Możliwość znieczulenia zęba z adrenaliną przy leku Concor Cor

Witam! mam do usunięcia dwie ósemki,codziennie zażywam concor cor 2,5 mg z powodu zbyt szybkiego bicia serca.Czy przy tym leku mogę mieć znieczulenie z adrenaliną? trochę się obawiam że znieczulenie bez adrenaliny jest słabsze.Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Może Pani. Dawka adrenaliny w znieczuleniu jest niewielka.

Pozdrawiam.

Znieczulenie z adrenaliną działa dłużej ale nie jest mocniejsze od leku bez adrenaliny. Może być Pani znieczulana pomimo brania tego leku. Może być przejściowe przyśpieszenie pracy serca ale nie powinno być groźne.