Naczyniak w kręgu piersiowym

Stwierdzono u mnie naczyniaka 8mm w kregu piersiowym th5. Powoduje on ucisk, dyskomfort i towarzyszy mu bolesność. Dostalam ::biofenac (zarzywalam go wczesniej, przepisal mi go ortopeda podejrzewajac uraz kregoslupa po upadku z konia) Chcialam wiedziec czy bezpieczne jest zazywanie go skoro moze wplynac na krzepniecie krwi?

Fakty są takie: To nie naczyniak "powoduje ucisk, dyskomfort i towarzyszy mu bolesność". Naczyniak sam z siebie nie boli. Owszem, może boleć okolica naczyniaka jeżeli by doszło do urazu np. złamania kręgu. Jak rozumiem tego tu niema, gdyż byłoby to widoczne w badaniu. Ból jest z innej przyczyny. Istnieje potrzeba wyjaśnienia przyczyny bólu. Tło pourazowe jak najbardziej może odpowiadać za bóle. Konieczna ponowna wizyta.