Naczynka i siniaki a odpowiednie działania

witam,moje cale cialo pokryte jest naczynkami,siniakami,drobe malutkie czerwone kropki,mam ich bardzo duzo wszedzie oprocz twarzy-czy taka moja uroda czy te kropki juz zawsze pozostana,popekane naczynka mam od zawsze ale nie mam zylakow tak jak mama...co moge robic aby te kropki nie pojawialy sie ?czy powinnam isc do lekarza dziekuje za porade

Trudno mi określić jakie powinno być Pani działanie w tej sprawie jeśli nie zbadam Pani bezpośrednio. Być może ma Pani taką tendencję do naczyniakowości skóry. Z reguły w takim wypadu najskuteczniejsza jest laseroterapia. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z dermatologiem.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.