Nadmierna potliwość w okolicach włosów

Od kilku dni podczas nocy strasznie się pocę na plecach, , a także w okolicach włosów. Wcześniej miałam taką przypadłość tylko wtedy, kiedy byłam chora lub miałam okres. Mam 23 lata. Nie jest to też zależne od temperatury panującej w pokoju, ponieważ jest chłodno, a ja jestem ubrana lekko. Jaki może być powód ? Czasem także w ciągu dnia, kiedy np się stresuję, spieszę, zalewa mnie nagła fala gorąca i się pocę na szyi lub twarzy.

Witam warto zgłosić się do endokrynologa i wykonać zlecone przez niego badania, jeśli problem nadal będzie się utrzymywał można wykonać zabiegi na nadpotliwość skóry głowy z botoxem.