Nagła zmiana zachowania dotycząca uczuć

Witam.Poznałam nowego chłopaka(pół na pół Palestyńczyk i Rumun).Mimo wzajemnych obaw postanowiliśmy się spotykać. Cały tydzień spędzaliśmy 24h na dobę. Kilka razy roztrzęsiony płakał i mówił, że mnie kocha. Ale nie może mieć dziewczyny, bo rodzice dają mu pieniądze żeby się uczył i jak nie, to wszystko się skończy. Nagle po 2 dniach rozłąki przyszedł i powiedział, że już nic nie czuje, że to był fałszywy czas i że mnie nie kocha. Nie potrafię tego zrozumieć. Jak można tak szybko zmienić zdanie.

Witam Panią,
ma Pani bardzo trafne spostrzeżenia. Partner Pani zachowal sie niezbyt odpowiedzialnie i raczej niedojrzale Z innego poziomu dojrzalosci trudno to zrozumiec. Warto wyciagnac wnioski na przyszlosc. Pozdrawiam, D.Szykulska Paprocka