Nawracające problemy z zatokami u 28-latka

Witam mecze sie z zatokami x casu , nawracajace zapalenia z zielona wydzielina,oslabienie organizmu. Nie da sie normlanie funkcjonowac, pracowac bo co chwile sie czuje slabo. uprawiam sport, jem zdrowo. skusilem sie na badania CT zatok i o to wyniki (z tego co widze wszystko ok).Laryngolog przepisal mi dymiste, xyzal i ismigen zeby wzmocnic odpornosc. juz nie mam glowy jak to wyleczyc. o to wyniki CT :CTZatokObocznychNosabezkontrastu Niewielkie pogrubienie błony śluzowej komórek sitowia.Pojedyncze polipowate pogrubienie błony śluzowej prawej zatoki szczękowej. Po za tym zatoki oboczne nosa prawidłowo upowietrznione.Korzenie zębów trzonowych wchodzą do zatok szczękowych. Kompleks jściowo-przewodowy obstrronnie drożny. Przegroda nosa ustawiona prosto,jamy nosa obustronnie drożne. Komórki wyrostków sutkowatych obustronnie prawidłowo upowietrznione

Jesteś zdrowy, masz zdrowe zatoki odczepcie się od nich bo zaleczą Cię na śmierć. Wyrzuć te wszystkie trucizny. Uprawiaj sport spokojnie i zapomnij o zatokach.