Nerwowość i potrzeba wyładowania złości

Witam.Mam 19 lat.Jestem bardzo nerwowa i niecierpliwa.Łatwo mnie wyprowadzić z równowagi.Każda drobnostka powoduje u mnie złość.Podam kilka przykładów:kiedy maluje się i mi nie wyjdzie makijaż,kiedy coś mi spadnie,albo kiedy ktoś na mnie krzyczy itd.Wtedy cała się trzęsę i wpadam w złość rzucam rzeczami, ciągle myślę jakby wyładować tą złość.Czy muszę zrobić badania? By dowiedzieć się czemu taka jestem nerwowa.

Dzień dobry, zachęcam panią również do konsultacji psychologicznej, razem ze specjalistą przyjrzy się pani swoim wybuchom złości i podejmie decyzję o dalszych krokach postępowania. Pozdrawiam.

Dzień dobry,
Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy psychologa. Zbierze on szczegółowy wywiad, który pozwoli określić źródło wspomnianego napięcia. Proszę zastanowić się od jak dawna towarzyszy Pani wspomniana nerwowość, czy nastąpiły w Pani życiu zmiany, które mogły się do tego przyczynić. Na podstawie zebranych informacji, psycholog w indywidualnym kontakcie, pomoże podjąć właściwą formę pomocy.
Pozdrawiam,
Katarzyna Batugowska