Niesymetryczny brzuszek u 10-miesięcznego dziecka

Witam. Moja córeczka ma 10 miesięcy. Niepokoji mnie znacznie powiększny brzuszek. Jest niesymetryczny po prawej stronie bardziej wybrzuszony. Gdy też chcę ją postawić na ziemie podkurcza nóżki, i ma takie.. "okularowe" zasiniaczenia wokół oczek. ;( Nie wiem co o.tyn myśleć kilka razy byłyśmy u lekarzy.. Ale nic.. Jechać z tym do szpitala? Czego to objawy??

Aleksander Ropielewski

Bez kompleksowego badania pediatrycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z pediatrą i na podstawie jego opinii, którą oprze na badaniu zastosować się do jego zaleceń. Przez internet trudno jest mi się jednoznacznie wypowiedzieć.