Oddawanie stolca w majtki przez 5-latka

Witam, mam problem z mojej współlokatorki prawie 5-letnim synem. Polega on na tym, ze chłopiec robi kupe w majtki. Z tego co wiem- gdy miał 2 latka jego ojciec strasznie na niego napierał, aby jednak zrobił tą kupe na nocniku, przez co pojawił sie straszny problem psychiczny u dziecka, z którym moja współlokatorka nie potrafi sobie poradzić. Bardzo proszę o jakąś sensowną rade, gdyż chciałabym jakoś jej pomóc.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY, ale nie Pani, tylko współlokatorka...Pani jej nie pomoże.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam, matka dziecka powinna zgłosić się do psychologa dziecięcego o specjalności klinicznej.Sprawa może mieć daleko idące konsekwencje dla rozwoju emocjonalnego i społecznego dziecka. Nie ma na co czekać. Pozdrawiam