Odmienne traktowanie synów

Chcialabym sie zapytac czy slowa" kochalam syna jak umialam" to jest jakas FORMA USPRAWIEDLIWIENIA SIE? Proba ukrycia swoich brakow rodzicielskich.Moj maz ma ogromny zal do swojej matki ze byla surowa dla niego, niedostepna,zimna.Dla jego starszego brata byla zupelnie inna wrecz zakochana w nim.Maz jest bardzo zagubiony w tym wszystkim i nie rozumie jak mozna tak odmiennie traktowac swoje dzieci?

Dobrym rozwiązaniem dla męża będzie podjęcie psychoterapii. Uważam, że ocena wypowiedzi matki nic nie wniesie. Jednak cechuje ją powierzchowność i brak gotowości do przyjęcia odpowiedzialności.