Operacja usunięcia przepukliny pępkowej a możliwe następstwa

4 marca miałam operację na przepuklinę pępkową goiło się dobrze aż po gdzieś m-cu zaczęło czerwienieć póżniej jakby coś się pojawiało płyn teraz wygląda brzydko sączy się coś lekko i jakby się otwierała rana co to może być zrobiłam sobie zdjęcie tego nie wygląda dobrze co to może być smarowałam żelem rywanolu tormentiolową maścią teraz ze dwa razy maścią cynkową i nic lepiej co zrobić oprócz pójścia do lekarza-pozdrawiam

Witam. Jeśli po operacji w marcu rana ropieje, to niestety powinien to obejrzeć lekarz, i nie oznacza to jeszcze tragedii - doradzi jak pielęgnować ranę, czym przepłukiwać, z czego robić opatrunki - tak to widzę - zapraszam ;)