Pieczenie po usunięciu przepukliny pachwinowej

Dzień dobry piszę do Pana z pytaniem . Gdyż mój tata jest w 3 dobie po zabiegu przepukliny pachwinowej i występuje pieczenie . Czy to wynika z rany pooperacyjnej czy dzieje się coś nie tak ? Tata zażył ketonal 100 mg w tabletce i odczuwa dalej pieczenie i ból , gdyż ogranicza to jego funkcjonowanie w czynnościach codziennych co dalej z tym robić ??

Witam. W 3 dobie po operacji bolesność ma prawo występować. Trzeba dodać jeszcze coś przeciwbólowego przykładowo poltram-combo, lub nawet apap.