Pielęgnacja wypadających włosów

Jak mam zadbac o włosy? Stosowałam różnego rodzaje suplementów ale niestety żaden nie pomagał oprucz jednego, capivit piękne włosy, tylko noestety wycofali ten produkt. Bardzo wylatują mi włosy, co powinnam zrobić albo stosować?

Witam, proszę spróbować preparat doustny Galacet przez okres 2-3 miesięcy łącznie z kuracją przeciw wypadaniu włosów ( szampon+odżywka) Seboradin. Wszystkie produkty dostępne są w aptece. Pozdrawiam.