Pogorszenie widzenia po udarze mózgu

Witam.mam pytanie dotyczace udaru mozgu,otóż tydzien temu moj tato mial udar a przy tym pogorszyl mu sie wzrok i nadal slabo widzi moje pytanie jest czy ten wzrok mu sie poprawi i w jakim czasie ?,czy juz moze tak zostac .lekarz powiedzial,ze to byl incydent mozgowo naczyniowy ,tata nie ma żadnego niedowladu jest tylko oslabiony i ten wzrok jest zly.prosze o odpowiedz.

Nie da się odpowiedzieć na to pytanie po takim krótkim czasie należy również przebadać się u okulisty, pozdrawiam.