Pojawianie się przebarwień na skórze

Witam, od pewnego czasu pojawiają mi się przebarwienia na skórze. Pierwszy raz je zauważyłam około 1,5r temu. Lekarz przepisał maść Bedicort G. Po 3-4 smarowaniach plamy zeszły. Po pewnym czasie zaczęły się pojawiać znowu. Teraz jest tak w kółko, pojawiają się, smaruję i znikają,a niedługo po tym pojawiają się znowu, zazwyczaj w tym samym miejscu, tylko za każdym razem są intensywniejsze, większe. Ciężko jest określić ich kształt, ale zazwyczaj mają ciemniejszą obwódkę, a w środku są jaśniejsze.

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej są zabiegi laserowe oraz dermamelan i cosmelan.Przez cały rok należy używać kremu spf 50.

Aby zapobiegać ponownemu powstawaniu i zapobieganiu temu co już jest na skórze można zastosować system nu derm z Obagi