Pojawienie się gorączki po leku Entero Acidlac

dobrywieczor.chcialem zapytac corka miala luzne kupki od tygodnia pani doktor przepisala entero acidilac bo nic wiecej jej nie bylo dzisiaj pojawilasiegoraczka38 st po podaniu mig forte goraczkaspada co robic

Milena Lubowicz

Być może u dziecka rozpoczyna się jakaś infekcja, na podstawie tych szczątkowych informacji ciężko mi powiedzieć jaka. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry. Gdyby gorączka się pojawiała, proszę nadal podawać leki p/gorączkowe.
Pozdrawiam